RN50C2002FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C2002FRE6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RN50C2002FRE6
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES 20.0K OHM 1/20W 1% AXIAL
lomakkeissa: RN50C2002FRE6.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RN50C2002FRE6: n tekniset tiedot
Osa numero RN50C2002FRE6 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 20.0K OHM 1/20W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 150045 pcs Tietolomake RN50C2002FRE6.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Sarja Military, MIL-R-10509/8, RN50 paneeli tila 20 kOhms
Virta (wattia) 0.05W, 1/20W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 1135-1389-1
1135-1389-1-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film