RN55D3014FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55D3014FRE6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RN55D3014FRE6
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES 3.01M OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: RN55D3014FRE6.pdf
  • Viesti
RN55D3014FRE6: n tekniset tiedot
Osa numero RN55D3014FRE6 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 3.01M OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 213421 pcs Tietolomake RN55D3014FRE6.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Sarja Military, MIL-R-10509/7, RN55 paneeli tila 3.01 MOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN55D3014FRE6-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3.01 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film