RN70D3012FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RN70D3012FRE6
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES 30.1K OHM 3/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: RN70D3012FRE6.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
RN70D3012FRE6: n tekniset tiedot
Osa numero RN70D3012FRE6 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 30.1K OHM 3/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 190508 pcs Tietolomake RN70D3012FRE6.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Sarja Military, MIL-R-10509/3, RN70 paneeli tila 30.1 kOhms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN70D3012FRE6-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 30.1 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film