TNPW08058K20DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08058K20DETA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TNPW08058K20DETA
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES 8.2K OHM 0.5% 1/8W 0805
lomakkeissa: TNPW08058K20DETA.pdf
  • Viesti
TNPW08058K20DETA: n tekniset tiedot
Osa numero TNPW08058K20DETA Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 8.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1495338 pcs Tietolomake TNPW08058K20DETA.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja TNPW paneeli tila 8.2 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Military Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Sävellys Thin Film