TNPW1206357KDETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206357KDETA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TNPW1206357KDETA
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES 357K OHM 0.5% 1/4W 1206
lomakkeissa: TNPW1206357KDETA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
TNPW1206357KDETA: n tekniset tiedot
Osa numero TNPW1206357KDETA Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 357K OHM 0.5% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 403425 pcs Tietolomake TNPW1206357KDETA.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja TNPW paneeli tila 357 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Military Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 357 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film Sävellys Thin Film