10DEEG3B
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10DEEG3B
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
lomakkeissa: 1.10DEEG3B.pdf2.10DEEG3B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
270 pcs
  • Viesti
10DEEG3B: n tekniset tiedot
Osa numero 10DEEG3B Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24019 pcs Tietolomake 1.10DEEG3B.pdf2.10DEEG3B.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Quick Connect Vaihda ominaisuuksia -
Sarja DE paneelin paksuus -
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 28.45mm x 21.60mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 603-1135 Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 10A