16TDVST2-1
Delta ElectronicsDelta Electronics
16TDVST2-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16TDVST2-1
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 480VAC 16A CHASS MNT
lomakkeissa: 1.16TDVST2-1.pdf2.16TDVST2-1.pdf3.16TDVST2-1.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 386 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 386 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
  • Viesti
16TDVST2-1: n tekniset tiedot
Osa numero 16TDVST2-1 Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LINE FILTER 480VAC 16A CHASS MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 386 pcs Tietolomake 1.16TDVST2-1.pdf2.16TDVST2-1.pdf3.16TDVST2-1.pdf
Jännite - Nimellinen DC - Jännite - Nimellisjännite 480V
päättyminen Style Terminal Block Sarja TDV
Muut nimet 1144-1103 Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi L1 - 1.77mH, L2 - 9µH
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Three Phase (Delta)
nykyinen 16A kokoonpano Two Stage
Hyväksynnät cURus, ENEC, SEMKO Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
16TDT2
16TDT2
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT