20DBCS5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
20DBCS5B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20DBCS5B
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS
lomakkeissa: 1.20DBCS5B.pdf2.20DBCS5B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
20DBCS5B: n tekniset tiedot
Osa numero 20DBCS5B Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5664 pcs Tietolomake 1.20DBCS5B.pdf2.20DBCS5B.pdf
Jännite - Nimellinen DC - Jännite - Nimellisjännite 115V, 250V
päättyminen Style Threaded Post (8-32) Sarja DB
Muut nimet 1144-1092 Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi 600µH
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Single Phase
nykyinen 20A kokoonpano Single Stage
Hyväksynnät CSA, UR, VDE Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
20D27Q
20D27Q
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 20A 500VAC