30DBCS5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
30DBCS5B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 30DBCS5B
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS
lomakkeissa: 1.30DBCS5B.pdf2.30DBCS5B.pdf3.30DBCS5B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
48 pcs
  • Viesti
30DBCS5B: n tekniset tiedot
Osa numero 30DBCS5B Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3750 pcs Tietolomake 1.30DBCS5B.pdf2.30DBCS5B.pdf3.30DBCS5B.pdf
Jännite - Nimellinen DC - Jännite - Nimellisjännite 115V, 250V
päättyminen Style Threaded Post (8-32) Sarja DB
Muut nimet 1144-1041 Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi 670µH
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Single Phase
nykyinen 30A kokoonpano Single Stage