30TDVST2-1
Delta ElectronicsDelta Electronics
30TDVST2-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 30TDVST2-1
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 480VAC 30A CHASS MNT
lomakkeissa: 1.30TDVST2-1.pdf2.30TDVST2-1.pdf3.30TDVST2-1.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 293 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 293 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
30TDVST2-1: n tekniset tiedot
Osa numero 30TDVST2-1 Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LINE FILTER 480VAC 30A CHASS MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 293 pcs Tietolomake 1.30TDVST2-1.pdf2.30TDVST2-1.pdf3.30TDVST2-1.pdf
Jännite - Nimellinen DC - Jännite - Nimellisjännite 480V
päättyminen Style Terminal Block Sarja TDV
Muut nimet 1144-1104 Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi L1 - 1.1mH, L2 - 9µH
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Three Phase (Delta)
nykyinen 30A kokoonpano Two Stage