500TDSS84
Delta ElectronicsDelta Electronics
500TDSS84 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 500TDSS84
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 480VAC 500A CHASS
lomakkeissa: 500TDSS84.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 63 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 63 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
500TDSS84: n tekniset tiedot
Osa numero 500TDSS84 Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LINE FILTER 480VAC 500A CHASS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63 pcs Tietolomake 500TDSS84.pdf
Jännite - Nimellinen DC - Jännite - Nimellisjännite 480V
päättyminen Style Quick Connect Sarja TDS
Muut nimet 1144-1390 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi 3µH
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Three Phase (Delta)
nykyinen 500A kokoonpano Single Stage