75TDVST2-1
Delta ElectronicsDelta Electronics
75TDVST2-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 75TDVST2-1
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 480VAC 75A CHASS MNT
lomakkeissa: 1.75TDVST2-1.pdf2.75TDVST2-1.pdf3.75TDVST2-1.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 245 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 245 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
75TDVST2-1: n tekniset tiedot
Osa numero 75TDVST2-1 Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LINE FILTER 480VAC 75A CHASS MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 245 pcs Tietolomake 1.75TDVST2-1.pdf2.75TDVST2-1.pdf3.75TDVST2-1.pdf
Jännite - Nimellinen DC - Jännite - Nimellisjännite 480V
päättyminen Style Terminal Block Sarja TDV
Muut nimet 1144-1107 Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi L1 - 1.3mH, L2 - 8µH
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Three Phase (Delta)
nykyinen 75A kokoonpano Two Stage
Hyväksynnät cURus, ENEC, SEMKO Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
75TDVST2
75TDVST2
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: LINE FILTER 480VAC 75A CHASS MNT