AFB0812SH-TP12
Delta ElectronicsDelta Electronics
AFB0812SH-TP12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AFB0812SH-TP12
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
lomakkeissa: AFB0812SH-TP12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
AFB0812SH-TP12: n tekniset tiedot
Osa numero AFB0812SH-TP12 Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6010 pcs Tietolomake AFB0812SH-TP12.pdf
Leveys 25.40mm Paino 0.176 lb (79.83g)
Voltage Range 10 ~ 13.2VDC Jännite - Rated 12VDC
päättyminen 4 Wire Leads staattinen paine 0.380 in H2O (94.6 Pa)
Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H Sarja AFB
RPM 4500 RPM Virta (wattia) 3.60W
Muut nimet 603-1200
AFB0812SH-TP12-ND
AFB0812SHTP12
Käyttölämpötila 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
melu 46.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Frame Plastic Materiaali - Blade Plastic
Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.300A