D12F200A
Delta ElectronicsDelta Electronics
D12F200A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: D12F200A
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 0.6-5V 200W
lomakkeissa: D12F200A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Viesti
D12F200A: n tekniset tiedot
Osa numero D12F200A Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 0.6-5V 200W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5081 pcs Tietolomake D12F200A.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 0.6 ~ 5 V Jännite - tulo (Min) 4.5V
Jännite - tulo (Max) 13.8V Tyyppi Non-Isolated PoL Module
Koko / Dimension 1.20" L x 0.43" W x 1.10" H (30.5mm x 10.9mm x 27.9mm) Sarja Delphi D12F200
Virta (wattia) 200W Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 11-SIP Module Muut nimet 941-1045
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
tehokkuus 94% Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5 V 40A 4.5V - 13.8V Input
Nykyinen - Output (Max) 40A Ohjaustoiminnot Enable, Active High