DRP024V240W3BN
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP024V240W3BN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRP024V240W3BN
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 240W
lomakkeissa: 1.DRP024V240W3BN.pdf2.DRP024V240W3BN.pdf3.DRP024V240W3BN.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 775 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DRP024V240W3BN: n tekniset tiedot
Osa numero DRP024V240W3BN Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 240W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 320 ~ 600 VAC (3PH)
Tyyppi Enclosed, Conformal Coated Koko / Dimension 4.76" L x 2.76" W x 4.62" H (117.3mm x 70.0mm x 121.0mm)
Sarja CliQ II Virta (wattia) 240W
Muut nimet 1145-1088 Käyttölämpötila -25°C ~ 80°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 92% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 10A 320 ~ 600 VAC (3PH) Input
Nykyinen - Output (Max) 10A Hyväksynnät CB, cCSAus, CE, cULus, cURus