DRP024V960W3BA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP024V960W3BA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRP024V960W3BA
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 960W
lomakkeissa: 1.DRP024V960W3BA.pdf2.DRP024V960W3BA.pdf3.DRP024V960W3BA.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 275 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
504 pcs
  • Viesti
DRP024V960W3BA: n tekniset tiedot
Osa numero DRP024V960W3BA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 960W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 320 ~ 600 VAC (3PH)
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 10.04" L x 4.62" W x 4.76" H (255.0mm x 117.30mm x 121.0mm)
Sarja CliQ II Virta (wattia) 960W
Käyttölämpötila -25°C ~ 65°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 92% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 40A 320 ~ 600 VAC (3PH) Input
Nykyinen - Output (Max) 40A Hyväksynnät CB, CE, CSA, cULus, cURus