FL75L07A
Delta ElectronicsDelta Electronics
FL75L07A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FL75L07A
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 75VAC 7A SMD
lomakkeissa: FL75L07A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
FL75L07A: n tekniset tiedot
Osa numero FL75L07A Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LINE FILTER 75VAC 7A SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8814 pcs Tietolomake FL75L07A.pdf
Jännite - Nimellinen DC - Jännite - Nimellisjännite 75V
päättyminen Style SMD (SMT) Tab Sarja Delphi
Muut nimet 603-1256-2
FL75L07 A
Käyttölämpötila -40°C ~ 115°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi -
Taajuus - käyttö - Suodatintyyppi DC
nykyinen 7A kokoonpano Two Stage