H48SC28016NNFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
H48SC28016NNFH Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: H48SC28016NNFH
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 28V 448W
lomakkeissa: H48SC28016NNFH.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
  • Viesti
H48SC28016NNFH: n tekniset tiedot
Osa numero H48SC28016NNFH Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 28V 448W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1239 pcs Tietolomake H48SC28016NNFH.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 28V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module, Digital
Toimittaja Device Package Half Brick Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Sarja - Virta (wattia) 448W
Pakkaus / Case Half Brick Muut nimet 941-1799
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
tehokkuus 95% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module, Digital DC DC Converter 1 Output 28V 16A 36V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 16A Sovellukset ITE (Commercial)