HET400PA
Delta ElectronicsDelta Electronics
HET400PA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HET400PA
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus 48V THERMOELECTRIC MOD 400W
lomakkeissa: HET400PA.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 96 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 96 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
HET400PA: n tekniset tiedot
Osa numero HET400PA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus 48V THERMOELECTRIC MOD 400W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 96 pcs Tietolomake HET400PA.pdf
Paino 24 lbs (10.9kg) Jännite 48V
Sarja HET400PA Virta - Jäähdytys 400W
Muut nimet 603-2017 Käyttölämpötila -40°C ~ 55°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämpö Tyyppi Air to Air Fan Paikka Cold Side / Warm Side
Mitat - Kaiken 450mm L x 228mm W x 210mm H Yksityiskohtainen kuvaus Air to Air Thermoelectric Assembly 400W 48V
nykyinen 13.5A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HET.3F.330.XLDP
HET.3F.330.XLDP
valmistajat: LEMO
Kuvaus: CONN RCPT MALE 30POS GOLD SOLDER