PM05S033A
Delta ElectronicsDelta Electronics
PM05S033A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PM05S033A
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W
lomakkeissa: PM05S033A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
PM05S033A: n tekniset tiedot
Osa numero PM05S033A Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15328 pcs Tietolomake PM05S033A.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - tulo (Min) 4.75V
Jännite - tulo (Max) 32V Tyyppi Linear Regulator Replacement
Koko / Dimension 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.5mm x 7.6mm x 10.2mm) Sarja PM05S
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 3-SIP Module Muut nimet 941-1739
Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, SCP
tehokkuus 91% Yksityiskohtainen kuvaus Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 32V Input
Nykyinen - Output (Max) 500mA Sovellukset ITE (Commercial)