S24SE3R306PDFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
S24SE3R306PDFH Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S24SE3R306PDFH
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 20W
lomakkeissa: S24SE3R306PDFH.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
S24SE3R306PDFH: n tekniset tiedot
Osa numero S24SE3R306PDFH Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2852 pcs Tietolomake S24SE3R306PDFH.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Sarja S24SE Virta (wattia) 20W
Pakkaus - Pakkaus / Case 6-DIP Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO tehokkuus 87%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 3.3V 6A 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 6A