5952902002HF
DialightDialight
5952902002HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5952902002HF
Valmistaja / merkki: Dialight
Tuotteen Kuvaus LED 2MM PRISM GR SMP STR HYS LEN
lomakkeissa: 5952902002HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
5952902002HF: n tekniset tiedot
Osa numero 5952902002HF Valmistaja Dialight
Kuvaus LED 2MM PRISM GR SMP STR HYS LEN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26503 pcs Tietolomake 5952902002HF.pdf
Aallonpituus - Peak 522nm Voltage Rating 3.3V
Katselukulma 50° Sarja 595
Pakkaus Bulk Muut nimet 595-2902-00-2HF
595-2902-00-2HF-ND
Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 300mcd linssi Clear
Lens Style / Koko Round with Flat Top, 2.00mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus LED Circuit Board Indicator Single Green Clear 3.3V 20mA Round with Flat Top, 2.00mm Surface Mount, Right Angle nykyinen 20mA