CDS1190RGBWP
DialightDialight
Dialight
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDS1190RGBWP
Valmistaja / merkki: Dialight
Tuotteen Kuvaus LED LIGHT BAR RGB 36 LED OVAL
lomakkeissa: CDS1190RGBWP.pdf
  • Viesti
CDS1190RGBWP: n tekniset tiedot
Osa numero CDS1190RGBWP Valmistaja Dialight
Kuvaus LED LIGHT BAR RGB 36 LED OVAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4371 pcs Tietolomake CDS1190RGBWP.pdf
Aallonpituus 627nm Red, 530nm Green, 447nm Blue Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) -
Katselukulma 25° Tyyppi LED Module
Lämpötila - Testi - Koko / Dimension 1190.00mm L x 50.00mm W
Sarja CD Pakkaus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lumenia / W @ Nykyinen - Test -
Valoa lähettävä pinta (LES) - linssi -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 28.00mm
Flux @ Current / Temperature - Testi - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module CD Red, Green, Blue (RGB) Linear Light Strip Nykyinen - Testi 350mA