XB24-API-001
Digi InternationalDigi International
XB24-API-001 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: XB24-API-001
Valmistaja / merkki: Digi International
Tuotteen Kuvaus RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
lomakkeissa: 1.XB24-API-001.pdf2.XB24-API-001.pdf3.XB24-API-001.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
100 pcs
  • Viesti
XB24-API-001: n tekniset tiedot
Osa numero XB24-API-001 Valmistaja Digi International
Kuvaus RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5180 pcs Tietolomake 1.XB24-API-001.pdf2.XB24-API-001.pdf3.XB24-API-001.pdf
Jännite - Supply 2.8 V ~ 3.4 V Hyödynnetään IC / Part EM357
Sarja XBee® 802.15.4 Sarjaliitännät UART
Herkkyys -92dBm RF perhe / vakio 802.15.4
protokolla - Virta - Output 0dBm
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Muut nimet 602-1273
XB24-API-001-ND
XB24API001
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
modulaatio DSSS muistin koko -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 2.4GHz
Datanopeus 250kbps Nykyinen - Lähettävät 45mA
Nykyinen - Vastaanotto 50mA antennin tyyppi Integrated, Trace