BAS40LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40LP-7B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAS40LP-7B
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHTKY 40V 200MA X1DFN1006
lomakkeissa: BAS40LP-7B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
BAS40LP-7B: n tekniset tiedot
Osa numero BAS40LP-7B Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE SCHTKY 40V 200MA X1DFN1006 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 918238 pcs Tietolomake BAS40LP-7B.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 40mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package X1-DFN1006-2 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 5ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1006 Metric)
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount X1-DFN1006-2 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200nA @ 30V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 200mA (DC) Kapasitanssi @ Vr, F 2.3pF @ 0V, 1MHz