BAS7006TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS7006TC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAS7006TC
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
lomakkeissa: BAS7006TC.pdf
  • Viesti
BAS7006TC: n tekniset tiedot
Osa numero BAS7006TC Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4138 pcs Tietolomake BAS7006TC.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 410mV @ 1mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Anode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 70V 15mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200nA @ 50V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15mA (DC)