FD6400007
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD6400007 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FD6400007
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus OSCILLATOR XO 64.000MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: FD6400007.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
FD6400007: n tekniset tiedot
Osa numero FD6400007 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 64.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21283 pcs Tietolomake FD6400007.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja SaRonix-eCera™ FD
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 64MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 64MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA