FN2500149
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN2500149 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FN2500149
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus OSCILLATOR XO 25MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: FN2500149.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
3000 pcs
  • Viesti
FN2500149: n tekniset tiedot
Osa numero FN2500149 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 25MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 134990 pcs Tietolomake FN2500149.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja SaRonix-eCera™ FN
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Muut nimet FN2500149TR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.061" (1.55mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 25MHz Yksityiskohtainen kuvaus 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 10mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA