FN2500166
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN2500166 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FN2500166
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus OSCILLATOR XO 25.001MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: FN2500166.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
FN2500166: n tekniset tiedot
Osa numero FN2500166 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 25.001MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22718 pcs Tietolomake FN2500166.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja SaRonix-eCera™ FN
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 25.001MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 25.001MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 15mA