PDF550003
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PDF550003 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PDF550003
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus OSCILLATOR XO 155.52MHZ PECL SMD
lomakkeissa: PDF550003.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PDF550003: n tekniset tiedot
Osa numero PDF550003 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 155.52MHZ PECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13867 pcs Tietolomake PDF550003.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja SaRonix-eCera™ PD
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo PECL
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 155.52MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 155.52MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 88mA