PI3DBV14LE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PI3DBV14LE
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TSSOP
lomakkeissa: PI3DBV14LE.pdf
  • Viesti
PI3DBV14LE: n tekniset tiedot
Osa numero PI3DBV14LE Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5795 pcs Tietolomake PI3DBV14LE.pdf
Jännitesyöttö, yksi (V +) 2.5V, 3.3V Jännitesyöttö, kaksois (V ±) -
Vaihtokytkentä - Toimittaja Device Package 16-TSSOP
Sarja NanoSwitch™ Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 14 Ohm Kanavien lukumäärä 2
Multiplekseri / demultiplekseripiiri 4:1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Video Switch IC 2 Channel 16-TSSOP Perusosan osanumero PI3DBV14
Sovellukset Video 3dB kaistanleveys 300MHz