PI3V312LE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PI3V312LE
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus IC VIDEO MUX/DEMUX 2X1 16TSSOP
lomakkeissa: PI3V312LE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
96 pcs
  • Viesti
PI3V312LE: n tekniset tiedot
Osa numero PI3V312LE Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC VIDEO MUX/DEMUX 2X1 16TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 112213 pcs Tietolomake PI3V312LE.pdf
Jännitesyöttö, yksi (V +) 3.3V Jännitesyöttö, kaksois (V ±) -
Vaihtokytkentä SPDT Toimittaja Device Package 16-TSSOP
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 8 Ohm Kanavien lukumäärä 4
Multiplekseri / demultiplekseripiiri 2:1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Switch IC 4 Channel 16-TSSOP Perusosan osanumero PI3V312
Sovellukset - 3dB kaistanleveys 500MHz