VN10LPSTOB
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VN10LPSTOB
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 60V 0.27A TO92-3
lomakkeissa: VN10LPSTOB.pdf
  • Viesti
VN10LPSTOB: n tekniset tiedot
Osa numero VN10LPSTOB Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 0.27A TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6359 pcs Tietolomake VN10LPSTOB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package E-Line (TO-92 compatible)
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 5 Ohm @ 500mA, 10V
Tehonkulutus (Max) 625mW (Ta) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case E-Line-3, Formed Leads Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 60pF @ 25V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 60V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 60V 270mA (Ta) 625mW (Ta) Through Hole E-Line (TO-92 compatible) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 270mA (Ta)