ZLLS2000TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLLS2000TC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZLLS2000TC
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 2.2A SOT23-6
lomakkeissa: ZLLS2000TC.pdf
  • Viesti
ZLLS2000TC: n tekniset tiedot
Osa numero ZLLS2000TC Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 2.2A SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5717 pcs Tietolomake ZLLS2000TC.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 540mV @ 2A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package SOT-23-6 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 6ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-23-6
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 2.2A (DC) Surface Mount SOT-23-6
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 40µA @ 30V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 2.2A (DC)
Kapasitanssi @ Vr, F 65pF @ 30V, 1MHz Perusosan osanumero ZLLS2000