ZRT050GC2TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZRT050GC2TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZRT050GC2TA
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 4.9V SOT223
lomakkeissa: ZRT050GC2TA.pdf
  • Viesti
ZRT050GC2TA: n tekniset tiedot
Osa numero ZRT050GC2TA Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC VREF SHUNT 4.9V SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6567 pcs Tietolomake ZRT050GC2TA.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 4.9V Jännite - Input -
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz -
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 50µVp-p Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±2% 60mA SOT-223 Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 60mA Nykyinen - Cathode 150µA