DT024DTFT
DisplaytechDisplaytech
DT024DTFT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DT024DTFT
Valmistaja / merkki: Displaytech
Tuotteen Kuvaus LCD DISP TFT 2.4" 240X320
lomakkeissa: 1.DT024DTFT.pdf2.DT024DTFT.pdf3.DT024DTFT.pdf
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
DT024DTFT: n tekniset tiedot
Osa numero DT024DTFT Valmistaja Displaytech
Kuvaus LCD DISP TFT 2.4" 240X320 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2705 pcs Tietolomake 1.DT024DTFT.pdf2.DT024DTFT.pdf3.DT024DTFT.pdf
Katsoo Area 36.72mm W x 48.96mm H Kosketusnäyttö -
Sarja - Muut nimet 1756-1004
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Parallel Graafinen väri Red, Green, Blue (RGB)
dot Koko - dot Pikselit 240 x 320
pisteväli - näytön tyyppi TFT - Color
Näyttötila Transmissive Näyttöruudun halkaisija 2.4" (60.96mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 2.4" (60.96mm) 240 x 320 taustavalo LED