320.22BLKWHT8000
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 320.22BLKWHT8000
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SWITCH CAP BLACK WHITE 8000
lomakkeissa:
  • Viesti
320.22BLKWHT8000: n tekniset tiedot
Osa numero 320.22BLKWHT8000 Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH CAP BLACK WHITE 8000 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4878 pcs Tietolomake
Switch Type Tactile Koko 12.25mm L x 11.85mm W x 8.00mm H