500ASSP3M2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 500ASSP3M2QE
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE SPDT 3A 120V
lomakkeissa: 1.500ASSP3M2QE.pdf2.500ASSP3M2QE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
500ASSP3M2QE: n tekniset tiedot
Osa numero 500ASSP3M2QE Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH SLIDE SPDT 3A 120V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22433 pcs Tietolomake 1.500ASSP3M2QE.pdf2.500ASSP3M2QE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
päättyminen Style PC Pin kytkin matka 3.05mm
kytkin Toiminta On-Off-On Sarja 500A
Pakkaus Bulk Muut nimet Q3523880
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C käyttövoima -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 30,000 Cycles Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals Sähköinen Life 30,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Slide Switch SPDT Through Hole Nykyinen arvostelu 3A (AC/DC)
Yhteystietojen ajoitus Not Specified Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenotto Finish Silver Piiri SPDT
Actuator Type Standard toimilaite Material Polyamide (PA), Nylon
toimilaite Pituus 3.10mm