520.01-WHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 520.01-WHT
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 35V
lomakkeissa: 520.01-WHT.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-standardin mukainen
  • Viesti
520.01-WHT: n tekniset tiedot
Osa numero 520.01-WHT Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 35V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-standardin mukainen
Saatavana oleva määrä 5422 pcs Tietolomake 520.01-WHT.pdf
Voltage Rating - DC 35V Tyyppi Standard
päättyminen Style PC Pin kytkin Toiminta Off-Mom
Sarja 520 Paneeli Leikkaus Mitat -
Pakkaus Bulk Muut nimet 520-01-3
A800102
EG1408
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
ominaisuudet - Sähköinen Life 500,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Pushbutton Switch SPST-NO Standard Through Hole Nykyinen arvostelu 10mA (DC)