D16OAS110WHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: D16OAS110WHT
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
lomakkeissa: 1.D16OAS110WHT.pdf2.D16OAS110WHT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
D16OAS110WHT: n tekniset tiedot
Osa numero D16OAS110WHT Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9885 pcs Tietolomake 1.D16OAS110WHT.pdf2.D16OAS110WHT.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 125V
Tyyppi Standard päättyminen Style Solder Lug
kytkin Toiminta On-Mom Sarja D16
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 16.00mm Dia Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -20°C ~ 55°C Asennustyyppi Panel Mount, Front
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 100,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
ominaisuudet - Sähköinen Life 50,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front Nykyinen arvostelu 8A (AC), 6A (DC)