KC53A30.002NLS
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KC53A30.002NLS
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SWITCH ROTARY 2POS 350MA 125V
lomakkeissa: 1.KC53A30.002NLS.pdf2.KC53A30.002NLS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
KC53A30.002NLS: n tekniset tiedot
Osa numero KC53A30.002NLS Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH ROTARY 2POS 350MA 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28414 pcs Tietolomake 1.KC53A30.002NLS.pdf2.KC53A30.002NLS.pdf
Voltage Rating - AC 125V päättyminen Style Solder Lug
Sarja KC Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 10.20mm Dia
käyttövoima 8.770gfm Joitakin paikkoja 2
Napojen määrä per Deck 1 Dekkien 1
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Indeksi pysähtyy Fixed
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Rotary Switch 2 Position SPDT 350mA (AC) 125VAC Panel Mount
Syvyys takana olevaan paneeliin 18.50mm Nykyinen arvostelu 350mA (AC)
Yhteystietojen ajoitus Non-Shorting (BBM) Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenotto Finish Silver Piiri pakassa SPDT
Kulma Heitä 60° Actuator Type Flatted (6.35mm Dia)
toimilaite Pituus 30.00mm