L16PLT10BWHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L16PLT10BWHT
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus INCAND PANEL INDICATOR 14V
lomakkeissa: L16PLT10BWHT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
L16PLT10BWHT: n tekniset tiedot
Osa numero L16PLT10BWHT Valmistaja E-Switch
Kuvaus INCAND PANEL INDICATOR 14V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14934 pcs Tietolomake L16PLT10BWHT.pdf
Aallonpituus - Peak - Jännite 14V
Katselukulma - Tyyppi Incandescent
päättyminen Style - Sarja L16
Arvioinnit AC/DC Panel Cutout -muoto Round
Paneeli Leikkaus Mitat 0.63" (16.00mm) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating - Objektiivin läpinäkyvyys Diffused
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm linssin väri White
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lampun väri -
Tulosuoja - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Incandescent Panel Indicator Diffused 14V 80mA Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm nykyinen 80mA