P16OAS11KREDRED
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P16OAS11KREDRED
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
lomakkeissa: 1.P16OAS11KREDRED.pdf2.P16OAS11KREDRED.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
P16OAS11KREDRED: n tekniset tiedot
Osa numero P16OAS11KREDRED Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5011 pcs Tietolomake 1.P16OAS11KREDRED.pdf2.P16OAS11KREDRED.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 125V
Tyyppi Standard, Illuminated päättyminen Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
kytkin Toiminta On-Mom Sarja P16
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 16.00mm Dia Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -20°C ~ 55°C Asennustyyppi Panel Mount, Front
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 100,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Valaistus Voltage (Nimellinen) 24 VDC Valaistus tyyppi, Color LED, Red
ominaisuudet - Sähköinen Life 50,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Nykyinen arvostelu 8A (AC), 6A (DC)