TL1265RGQTCLR
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TL1265RGQTCLR
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
lomakkeissa: 1.TL1265RGQTCLR.pdf2.TL1265RGQTCLR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
TL1265RGQTCLR: n tekniset tiedot
Osa numero TL1265RGQTCLR Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38306 pcs Tietolomake 1.TL1265RGQTCLR.pdf2.TL1265RGQTCLR.pdf
päättyminen Style PC Pin kytkin matka 0.20mm
kytkin Toiminta Off-Mom Sarja TL1265
Pakkaus Bulk ääriviivat 7.00mm x 6.80mm
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C käyttövoima 160gf
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 500,000 Cycles Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) 2.3 VDC
Valaistus tyyppi, Color LED, Red/Green valaistus Illuminated
ominaisuudet Clear Cap Yksityiskohtainen kuvaus Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
Ota Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC Piiri SPST-NO
Actuator Type Round Button toimilaite Suunta Top Actuated
toimilaite Material - Toimilaitteen pituus, oikea kulma -
Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 12.60mm