TL4100AF120QG
E-SwitchE-Switch
TL4100AF120QG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TL4100AF120QG
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
lomakkeissa: 1.TL4100AF120QG.pdf2.TL4100AF120QG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TL4100AF120QG: n tekniset tiedot
Osa numero TL4100AF120QG Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78727 pcs Tietolomake 1.TL4100AF120QG.pdf2.TL4100AF120QG.pdf
päättyminen Style Gull Wing kytkin matka 0.15mm
kytkin Toiminta Off-Mom Sarja TL4100
Pakkaus Original-Reel® ääriviivat 6.20mm x 3.50mm
Muut nimet EG4963DKR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
käyttövoima 120gf Asennustyyppi Edge Mount, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 1,000,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
valaistus Non-Illuminated ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Edge Mount, Right Angle Ota Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Piiri SPST-NO Actuator Type Rectangular Button
toimilaite Suunta Side Actuated toimilaite Material -
Toimilaitteen pituus, oikea kulma 2.00mm Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora -