TL6120DF500RG
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TL6120DF500RG
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
lomakkeissa: TL6120DF500RG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
TL6120DF500RG: n tekniset tiedot
Osa numero TL6120DF500RG Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 82585 pcs Tietolomake TL6120DF500RG.pdf
päättyminen Style Gull Wing kytkin matka 0.50mm
kytkin Toiminta Off-Mom Sarja TL6120
Pakkaus Tape & Reel (TR) ääriviivat 7.40mm x 7.40mm
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C käyttövoima 500gf
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 500,000 Cycles Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - valaistus Non-Illuminated
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Ota Rating @ Voltage 0.05A @ 50VDC Piiri SPST-NO
Actuator Type Standard toimilaite Suunta Top Actuated
toimilaite Material Polyamide (PA), Nylon Toimilaitteen pituus, oikea kulma -
Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 10.00mm