B25655P9127K151
EPCOSEPCOS
B25655P9127K151 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B25655P9127K151
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 120UF 10% 900VDC R BOX
lomakkeissa: 1.B25655P9127K151.pdf2.B25655P9127K151.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 257 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 257 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
B25655P9127K151: n tekniset tiedot
Osa numero B25655P9127K151 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 120UF 10% 900VDC R BOX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 257 pcs Tietolomake 1.B25655P9127K151.pdf2.B25655P9127K151.pdf
Voltage Rating - DC 900V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±10% päättyminen Quick Connect, Disconnect
Koko / Dimension 6.063" L x 2.835" W (154.00mm x 72.00mm) Sarja B25655
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Rectangular Box Muut nimet 495-75584
B25655P9127K151-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm) ominaisuudet Low ESR
Dielectric Material Polyurethane (PU), Metalized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 120µF Film Capacitor 900V Polyurethane (PU), Metalized - Stacked Rectangular Box
kapasitanssi 120µF Sovellukset Automotive