B25832C4166K9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B25832C4166K9
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 16UF 10% 640VAC QC TERM
lomakkeissa: B25832C4166K9.pdf
  • Viesti
B25832C4166K9: n tekniset tiedot
Osa numero B25832C4166K9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 16UF 10% 640VAC QC TERM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4790 pcs Tietolomake B25832C4166K9.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 640V
Toleranssi ±10% päättyminen Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Koko / Dimension 1.969" Dia (50.00mm) Sarja B25832
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B25832C4166K 9
B25832C4166K009
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.945" (24.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 3.386" (86.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material -
Yksityiskohtainen kuvaus 16µF Film Capacitor 640V Radial, Can kapasitanssi 16µF