B25832C4476K9
Tuote-esittely
Osa numero: B25832C4476K9
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 47UF 10% 640VAC QC TERM
lomakkeissa: B25832C4476K9.pdf
  • Viesti
B25832C4476K9: n tekniset tiedot
Osa numero B25832C4476K9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 47UF 10% 640VAC QC TERM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5458 pcs Tietolomake B25832C4476K9.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 640V
Toleranssi ±10% päättyminen Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Koko / Dimension 2.362" Dia (60.00mm) Sarja B25832
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B25832C4476K 9
B25832C4476K009
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.945" (24.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 6.142" (156.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF Film Capacitor 640V Radial, Can kapasitanssi 47µF