B25834F6205K1
Tuote-esittely
Osa numero: B25834F6205K1
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 2UF 10% 900VAC SCREW
lomakkeissa: B25834F6205K1.pdf
  • Viesti
B25834F6205K1: n tekniset tiedot
Osa numero B25834F6205K1 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2UF 10% 900VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4418 pcs Tietolomake B25834F6205K1.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 900V
Toleranssi ±10% päättyminen Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Sarja B25834 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25834F6205K 1
B25834F6205K001
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 2µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapasitanssi 2µF Sovellukset Commutating; Damping